Енергоносії у цілому світі з кожним роком все дорожчають. Це спонукає українців шукати альтернативні джерела енергії. Колись, в минулому, майже всі котельні перевели на газ, але тепер варто згадати, що є сучасні технології спалювання твердого палива.

 

 Вихід з енергетичної кризи є: для опалення використовувати деревину.

Ця сировина значно дешевша за природний газ, а її екологічні параметри поза конкуренцією. За кордоном альтернативні види опалення використовують в значно більших масштабах, особливо протягом останніх десятиліть, так як ціна на природний газ та електроенергію висока. В Україні ще не було суттєвого стимулу для використання альтернативних джерел енергії. Але якщо власники або керівники підприємств отримуватимуть квитанції, де буде стояти велика грошова сума за опалення, ось тоді вони замисляться над перевагами економних джерел енергії.

 

Нові дров’яні котли стають все більш популярними. Ними опалюється вже багато промислових об'єктів. В першу чергу дров’яні котли є просто необхідними для деревообробних підприємств тому, що вони вирішують дві задачі: утилізація дерев’яних відходів на місці та отримання фактично дармової теплової енергії , яка використовується на тому ж самому виробництві (опалення, сушіння деревини тощо). Нові дров’яні котли забезпечують значну економію палива. В залежності від потужності котла є можливість опалення приміщень від 500 до 15000 кв.м.

Можливі варіанти додаткового встановлення твердопаливного котла в існуючу систему опалення з газовими або електричними котлами в цілях економії дорогих енергоносіїв. Твердопаливні промислові котли також можна використовувати у складі енергетичних комплексів з системами автоматичної подачі палива.

 

КІЛЬКІСТЬ ТЕПЛА, ЩО МОЖНА ОТРИМАТИ З РІЗНИХ ВИДІВ ПАЛИВА, ПРИДБАНОГО ЗА 1 ГРИВНЮ (кВт/грн)

 

 1. РІДКЕ ПАЛИВО (ДП) 1л = 10,4 кВт = 9,7 грн

1,1

2. ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ  1кВт.год = 1,0 грн.

1,0

3. ГАЗ 1м.куб.= 9,72 кВт = 3,2 грн.

3,05

4. ВУГІЛЛЯ 1кг = 7,52 кВт = 1,3 грн

5,75

5. ДРОВА 1 кг = 3,47 кВт = 0,25 грн

13,85

 

Екологія

 

 Використання деревини у якості палива спричиняє мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Про нас

Котли

Документи

Медіа

Блог

Контакти

ua

ru

2000 - 2016 Bovo | Всі права захищені

Design by  Leo Web&Marketing